Ankara Hurdacı & Hurda Alanlar
Hurda fiyatları

Hurda fiyatları

Hurda fiyatları, hurda malzeme türüne, piyasa koşullarına, arz talep dengesine ve dünya piyasalarındaki değişikliklere göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle, hurda fiyatları sürekli olarak değişebilir ve güncel piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Hurda fiyatları, genellikle kilogram veya ton başına belirlenir. Hurda metal fiyatları, genellikle metallerin türüne, kalitesine, saflığına, boyutuna ve miktarına bağlı olarak değişir.

Örneğin, bakır hurdası fiyatları, saf bakırın yanı sıra bakır kaplamalı tel veya bakır içeren diğer metal karışımlarına bağlı olarak değişir. Aynı şekilde, çelik hurdaların fiyatı, farklı çelik türleri (örneğin paslanmaz çelik veya karbonlu çelik) ve kalitelerine bağlı olarak farklılık gösterir.

Hurda fiyatları, genellikle yerel hurdacılar veya geri dönüşüm tesisleri tarafından belirlenir. Ancak, hurda malzeme fiyatları dünya piyasalarındaki değişikliklere de bağlı olduğu için, bazı fiyatlar uluslararası piyasalar tarafından belirlenebilir.

Hurda malzeme fiyatlarının güncel durumu hakkında bilgi almak için, hurda fiyatlarına özel web sitelerinde veya hurda malzeme ticareti yapan aracı firmaların web sitelerinde yer alan fiyat bilgileri takip edilebilir. Ayrıca, hurda fiyatları hakkında bilgi almak için yerel hurdacılar ve geri dönüşüm tesisleriyle de iletişime geçilebilir.

HURDA SATMAK İÇİN FİYAT ALIN

Hurda Fiyatları için satmak istediğiniz malzemelerin miktarını ve çeşidini bilmemiz gerekiyor. Hemen bizi arayarak güncel fiyat hakkında bilgis sahini olabilirsiniz.

 

2023 Nisan Güncel Hurda Fiyatları

(Not: Fiyatlar sürekli olarak değişmektedir. Sadece günlük olarak bir bilgidir)

Hurda fiyatları, sürekli olarak değişebildiği için güncel fiyat bilgilerini vermek için günün tarihini belirtmek önemlidir. Bu yazıyı yazdığım tarih itibarıyla (31 Mart 2023), aşağıdaki hurda fiyatları bazı ana malzemeler için geçerlidir:

Bakır hurdası fiyatları: 80.000 – 85.000 TL/ton arası
Alüminyum hurdası fiyatları: 25.000 – 30.000 TL/ton arası
Çinko hurdası fiyatları: 20.000 – 25.000 TL/ton arası
Demir hurdası fiyatları: 3.000 – 3.500 TL/ton arası
Paslanmaz çelik hurdası fiyatları: 20.000 – 22.000 TL/ton arası
Ancak, bu fiyatlar genel bir fikir vermek için verilmiştir ve farklı bölgelerde, farklı kalitelerde hurda malzemeleri için fiyatlar değişebilir. Bu nedenle, hurda malzeme satmak veya hurda malzeme satın almak istiyorsanız, yerel hurdacılardan veya geri dönüşüm tesislerinden güncel fiyat bilgileri almak en iyisidir.

 

 

Lütfen İçeriği Oylayın

0 / 5 Kullanıcı oyu: 1

Sayfa Kalite Puanı:

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı bırakıldı!!