Ankara Hurdacı & Hurda Alanlar
Yenimahalle Hurdacılar – Hurda Alanlar
 • Hurda Alınan İlçe: Yenimahalle
 • Alınan Hurda Türleri: Tüm hurda malzemeler
 • Hurda Ödeme Türü: Peşin Ödeme

Yenimahalle Hurdacılar – Hurda Alanlar

Yenimahalle ‘de Hurdacılar – Hurda Alan Yerler

Yenimahalle ilçeri ve tüm semtlerinden mahalle ve sokaklarından hurda satın alıyoruz. Güncel hurda fiyatları üzerinden adresinidez hurda satmak için bizi arayınız. Sektörün en tecrübeli firmaları arasında olan şirketimiz müşteri memnuniyeti üst seviyede tutmayı kendine prensip edinmiştir. İhtiyacınız olduğu anda sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız hız konusunda da kendini kanıtlamıştır. İStediğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinde inceleyip fiyat veriyoruz.

Yenimahalle Hurdacı

Ankara Yenimahlle Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak bizi her türlü atık ürünler ve hurda malzemeler ile uğraşan bir hurda alıcısı olarak bilirler. Şirketimiz her türlü hurda malzemeleri satın almaktadır. PBT – PET – PETG – PPO – PC, PVC Esnek ve PVC Sert, SAN – TPO – TPE – TPU ve her türlü atık plastik, Demir, Çelik, Bakır, Pirinç, Alüminyum, Kalaai Ga, Ms Sac, Ga Sac Ms Bharal, Çelik Bharal, Plastik Bharal, Elektrik ve Eletranik Tel, Ahşap, Beyaz Kağıt, Ambalaj Atta Kutusu ve Her Türlü Atık : Demir Çelik Bakır Aluminiyam Pirinç Plastik Naylon Teller Scarp’tan Çok Daha Fazlası PCB panoları her türlü elektronik eşya, modem satın alınan mallar için nakliyeyi kendi başımıza ayarlamaktayız.

Şahıslardan, Firmalardan, Küçük yada büyük işletmelerden ve diğer hurda satıcılarından elde edilen hurda metalleri satın alıyor ve işliyoruz. Hurda alımını genlde İhaleler, açık artırmalar ve doğrudan satışlar yoluyla yapıyoruz. Yönetebileceğimiz minimum veya maksimum atık malzeme miktarına sahip değiliz, bu nedenle atık hurda malzeme satmak için satacağınız tür ne olursa olsun, Ankara Hurdacı Hurda Alanlar Olarak size hurdalarınızı satmak istediğinizde çözüm sağlayabilir. Ankara Hurdacı Metal, hurda işinde on yıldan fazla deneyime sahiptir ve hem tedarikçiler hem de fabrikalar ile uzun süreli iş ilişkilerine sahiptir. Dalgalanan hurda metal fiyatlarını sürekli izliyoruz ve Hurda metaliniz için size her zaman mümkün olan en iyi fiyatı sunacağız. Basım, Mühendislik ve İmalat gibi sektörlerin tümü, Pirinç, Bakır, Çelik, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum ve Orbee Çelikleri gibi değerli hurda metal atıkları satın alınır. Frimamız tüm bu tür metallerde lider bir Hurda Alıcısı ve Hurda Satıcısıdır.

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm, Başkent Ankara’nın kalbinde her türden hurda metal ticareti yapan köklü bir aile işletmesidir. Ankara’da mümkün olan en iyi fiyatı ödememizi sağlayan güçlü altyapımız var. Bu, zamanın %99’unda rakiplerimizden daha yüksek ödeme yaptığımız anlamına gelir. Alüminyum Hurda, Akü Hurdası, Pirinç Hurdası, Bilgisayar Hurdası, Konveyör Bandı, Bakır Hurdası, Yıkım İşi, DG Seti, Elektrik Hurdası, Eva Kauçuk, Demir ve Demir Dışı, GI Hurdası, Cam Hurdası, Demir Borular dahil olmak üzere tüm metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Hurda, Çelik Boru Hurdası, Demir Hurdası, Kurşun Hurdası, Motor Parçaları Hurdası, Nikel Hurdası, Büro Mobilyaları, Eski Klima, Eski Makinalar, Eski Araçlar, Pet Şişe, Plastik Hurdası, PVB Kauçuk, Solar Hurdası, Paslanmaz Çelik, TMT Çelik Hurdası , Ahşap Hurda ve çok daha fazlası.

Ankara Hurdacı hurdalara yüksek fiyatlar

Çeşitli kaynaklardan her tür hurdayı satın alıyoruz; yerel tesisatçılardan yıkım alanlarına ve diğer metal tüccarlarına kadar. Hurda alım hizmetlerini kendi araçlarımız ile yapıyoruz. Ankarada tüm hurda metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Ayrıca anında ödeme sunabiliriz. Ankara Hurdacı Metal Ankara’da faaliyet gösteren hurda metal alımı yapan iyi bir firmadır. Hurda metalleriniz için en yüksek fiyatları ödemenin yanı sıra, her seferinde en iyi teklifi almanızı sağlamak için size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmak için hazırız.

Ankara Yenimahalle Hurdacı

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak Ankara’da her türlü hurda alımı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Hurda fiyatları konusunda gösterdiğimiz özen, Ankara hurdacı firmaları arasında öne çıkan hizmet anlayışımızla sektörün önde gelen markalarından biri olarak hurda bakır, hurda bronz, hursa sarı pirinç, hurda çinko, hurda alüminyum, hurda demir gibi metal hurdalarının yanı sıra geri dönüşümü sağlamak amacıyla hurda kurşun, hurda talaş, hurda elmas karbür gibi ürünlerin de alımını yapmaktayız. Hurda akü (paslanmaz akü hurdaları), hurda kablo gibi yeniden değerlendirilebilecek her türlü hurdanın alımını yapmakta ve geri kazanımı için çalışmaktayız. Yıkım hurdası alımı da yapmakta ve Ostim hurdacı firmalarından biri olarak size özel çözümler sunmaktayız. Ankara hurda alanlar denildiğinde güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak size de hizmet vermek istemekteyiz.

Yenimahalle Hurda Demir Alımı

Demirin geri dönüştürülmesi işlemiyle demir cevherinden demir yapmak için harcanan enerjiden tasarruf edilir. Demirin geri dönüştürülmesi işlemi yeni demir üretimi işlemine göre enerji bakımından %65 daha tasarrufludur. Üstelik hurda demir geri dönüştürme işlemi cevherden demir üretimi işlemine oranla çok daha az karbondioksit emisyonu, hava kirliliğine sebep olacak gaz salınımı ve su kullanımı sağlar. Böylece doğanın korunması söz konusu olduğunda demirin geri dönüştürülmesi işlemi yeni demir üretimine göre çok daha kazançlıdır. Demir günümüzde endüstride en çok kullanılan hammaddelerden biridir. Arabalar, binalar, makinler, teneke kutular vb. tüm ürünler demir ve demir alaşımlarından üretilmektedir. Dünyadaki demir ve demir alaşımı ürünlerinin sadece %30’unun geri dönüştürülmüş hurda demirden üretildiği tahmin edilmektedir. Durum böyleyken kullanılmış demirin atık olarak çevre kirliliğine yol açmaması, büyük miktardaki hurda demirleri depolayacak alan bulma sorununun ortadan kalkması, demir cevherinin işlenmesindeki ekonomik ve çevresel sorunların önüne geçilmesi ve zamandan da tasarruf edilebilmesi için demirin ve demir alaşımlarının mutlaka yeniden işlenmesi gerekmektedir.

Yenimahalle Hurda Alanlar

Bodrumunuzda, deponuzda, garajınızda, çatınızda ya da bina yıkıntılarınızın arasında… Hurda metal olarak değeri olup olmadığını anlamak istediğiniz malzemeleriniz varsa bu rehber size göre. Günümüzde hurda metal geri dönüştürme işlemi günden güne daha popüler olmakta ve önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Ekonomiye katkı sağlayan hurda metal geri dönüşümü işlemi aynı zamanda üreticilere daha ucuz maliyetle daha kısa sürede daha çevre dostu ürünler üretme fırsatı sunmaktadır. Elinizde geri dönüşüme katılmasını istediğiniz metal hurda ürünleriniz varsa öncelikle demir içerip içermediklerine bakabilirsiniz. Bir mıknatıs yardımıyla yapacağınız bu testle var olan hurdalarınızın demir içerip içermediğini anlayabilirsiniz. Mıknatıs tarafından çekilen metaller demir içeren, çekilmeyen metaller ise demir içermeyen metallerdir. Demir içermeyen hurdalar demir içeren hurdalara oranla daha yüksek fiyatlara sahiptirler. Metal hurda ürünlerinizin rengi bileşimi konusunda az çok fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Metalik gri renk krom, alüminyum, çelik gibi metallere işaret ederken sarı renk pirinç içeren turuncu renk bronz içeren kırmızı renk ise bakır içeren ürünleri gösterebilir. En doğru bileşim iyi bir metal hurda geri dönüşüm firması tasarından tespit edilecektir. Elinizdeki metal hurda ürünlerin ne olduğunu az çok tahmin ettikten sonra arama motorları vasıtasıyla yakınınızdaki hurda geri dönüşümü konusunda uzman firmalara bakabilirsiniz. Örneğin; Ankara Yenimahalle hurda alanlar, Yenimahalle hurdacı, hurdacı Ankara, her türlü hurda alımı gibi kelimelerle aramalar yaparak yakınınızdaki iyi bir firmaya ulaşabilirsiniz. Siz de elinizdeki hurda metal ürünlerinizin geri dönüşüme katılmasını istiyor ve tecrübeli bir firma arıyorsanız hurda alüminyum, hurda demir, hurda çelik, hurda bakır, hurda kurşun, hurda bronz gibi hurda metallere ek olarak elektronik hurda ve hurda akü, hurda elmas karbür her türlü hurda alımı yapan, Ankara’da hurda alanlar arasında en büyük Ostim hurdacı firmalarından biri olan Yenimahalle Metal Geri Dönüşüm ile irtibata geçin hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlayın. Yenimahalle Metal Geri Dönüşüm olarak Ankara’da yıllardır aynı kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirlikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de size özel çözümler, profesyonel bir yaklaşım ve iyi bir alışveriş için güvenilir bir adres arıyorsanız Yenimahalle Metal Geri Dönüşüm olarak yanınızdayız.

Yenimahalle Yakın Hurdacılar

 • Yenimahalle Hurda demir Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda bakır Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda alüminyum Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda kablo Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda sarı Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda pirinç Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda çinko Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda krom Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda akü Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda beyaz eşya Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda kitap defter Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda çelik Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda pvc Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda kurşun Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda paslanmaz Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda krom Fiyatları ve Alımı
 • Yenimahalle Hurda elektronik Fiyatları ve Alımı

Yenimalle Hangi Mahallelerden Hurda Alımı Yapılıyor

 

 • Ahmet Taner Kışlalı Mahallesinden Hurda Alımı
 • Akın Mahallesinden Hurda Alımı
 • Anadolu Mahallesinden Hurda Alımı
 • Aşağıyahyalar Mahallesinden Hurda Alımı
 • Atatürk Orman Çiftliği Mahallesinden Hurda Alımı
 • Avcılar Mahallesinden Hurda Alımı
 • Bağlıca Mahallesinden Hurda Alımı
 • Barış Mahallesinden Hurda Alımı
 • Barıştepe Mahallesinden Hurda Alımı
 • Batısitesi Mahallesinden Hurda Alımı
 • Buketkent Mahallesinden Hurda Alımı
 • Burç Mahallesinden Hurda Alımı
 • Çamlıca Mahallesinden Hurda Alımı
 • Çarşı Mahallesinden Hurda Alımı
 • Çayyolu Mahallesinden Hurda Alımı
 • Çiğdemtepe Mahallesinden Hurda Alımı
 • Demetevler Mahallesinden Hurda Alımı
 • Demetgül Mahallesinden Hurda Alımı
 • Demetlale Mahallesinden Hurda Alımı
 • Emniyet Mahallesinden Hurda Alımı
 • Ergazi Mahallesinden Hurda Alımı
 • Ergenekon Mahallesinden Hurda Alımı
 • Eti Mahallesinden Hurda Alımı
 • Gayret Mahallesinden Hurda Alımı
 • Gazi Mahallesinden Hurda Alımı
 • Güventepe Mahallesinden Hurda Alımı
 • Güzelevler Mahallesinden Hurda Alımı
 • Güzelyaka Mahallesinden Hurda Alımı
 • İlkyerleşim Mahallesinden Hurda Alımı
 • İnönü Mahallesinden Hurda Alımı
 • Işınlar Mahallesinden Hurda Alımı
 • İvedik Organize Sanayi Mah
 • İvedikorganizesanayi Mahallesinden Hurda Alımı
 • Kaletepe Mahallesinden Hurda Alımı
 • Kardelen Mahallesinden Hurda Alımı
 • Karşıyaka Mahallesinden Hurda Alımı
 • Kayalar Mahallesinden Hurda Alımı
 • Kentkoop Mahallesinden Hurda Alımı
 • Konutkent Mahallesinden Hurda Alımı
 • Koru Mahallesinden Hurda Alımı
 • Mehmetakifersoy Mahallesinden Hurda Alımı
 • Ostim Mahallesinden Hurda Alımı
 • Özevler Mahallesinden Hurda Alımı
 • Pamuklar Mahallesinden Hurda Alımı
 • Ragıptüzün Mahallesinden Hurda Alımı
 • Şentepe Mahallesinden Hurda Alımı
 • Tepealtı Mahallesinden Hurda Alımı
 • Uğurmumcu Mahallesinden Hurda Alımı
 • Ümit Mahallesinden Hurda Alımı
 • Ümitköy Mahallesinden Hurda Alımı
 • Vadikent Mahallesinden Hurda Alımı
 • Varlık Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yahyalar Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yahyalı Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yaşamkent(Yenikent) Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yenibatı Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yeniçağ Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yenimahalle Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yeşilevler Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yirmibeşmart Mahallesinden Hurda Alımı
 • Yunusemre Mahallesinden Hurda Alımı

Yenimahelle Semtleri

Anıttepe Hudacı Hurda Alımı
A.O.Çiftliği(Aoç) Hudacı Hurda Alımı
Akın Hudacı Hurda Alımı
Batıkent Hudacı Hurda Alımı
Çayyolu Hudacı Hurda Alımı
Ümitköy Hudacı Hurda Alımı
Çiğdemtepe Hudacı Hurda Alımı
Demetevler Hudacı Hurda Alımı
İstasyon Hudacı Hurda Alımı
İvedik organizesanayi Hudacı Hurda Alımı
Karşıyaka Hudacı Hurda Alımı
Ostim Hudacı Hurda Alımı
Sanayi Hudacı Hurda Alımı
Şentepe Hudacı Hurda Alımı
Yenimahalle Merkez Hudacı Hurda Alımı

Lütfen İçeriği Oylayın

0 / 5 Kullanıcı oyu: 1

Sayfa Kalite Puanı:

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı bırakıldı!!