Ankara Hurdacı & Hurda Alanlar
Çankaya Hurdacılar – Hurda Alanlar
 • Hurda Alınan İlçe: Çankaya
 • Alınan Hurda Türleri: Tüm hurda malzemeler
 • Hurda Ödeme Türü: Peşin Ödeme

Çankaya Hurdacılar – Hurda Alanlar

Çankaya ‘de Hurdacılar – Hurda Alan Yerler

Çankaya ilçeri ve tüm semtlerinden mahalle ve sokaklarından hurda satın alıyoruz. Güncel hurda fiyatları üzerinden adresinidez hurda satmak için bizi arayınız. Sektörün en tecrübeli firmaları arasında olan şirketimiz müşteri memnuniyeti üst seviyede tutmayı kendine prensip edinmiştir. İhtiyacınız olduğu anda sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız hız konusunda da kendini kanıtlamıştır. İStediğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinde inceleyip fiyat veriyoruz.

Çankaya Hurdacı

Ankara Yenimahlle Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak bizi her türlü atık ürünler ve hurda malzemeler ile uğraşan bir hurda alıcısı olarak bilirler. Şirketimiz her türlü hurda malzemeleri satın almaktadır. PBT – PET – PETG – PPO – PC, PVC Esnek ve PVC Sert, SAN – TPO – TPE – TPU ve her türlü atık plastik, Demir, Çelik, Bakır, Pirinç, Alüminyum, Kalaai Ga, Ms Sac, Ga Sac Ms Bharal, Çelik Bharal, Plastik Bharal, Elektrik ve Eletranik Tel, Ahşap, Beyaz Kağıt, Ambalaj Atta Kutusu ve Her Türlü Atık : Demir Çelik Bakır Aluminiyam Pirinç Plastik Naylon Teller Scarp’tan Çok Daha Fazlası PCB panoları her türlü elektronik eşya, modem satın alınan mallar için nakliyeyi kendi başımıza ayarlamaktayız.

Şahıslardan, Firmalardan, Küçük yada büyük işletmelerden ve diğer hurda satıcılarından elde edilen hurda metalleri satın alıyor ve işliyoruz. Hurda alımını genlde İhaleler, açık artırmalar ve doğrudan satışlar yoluyla yapıyoruz. Yönetebileceğimiz minimum veya maksimum atık malzeme miktarına sahip değiliz, bu nedenle atık hurda malzeme satmak için satacağınız tür ne olursa olsun, Ankara Hurdacı Hurda Alanlar Olarak size hurdalarınızı satmak istediğinizde çözüm sağlayabilir. Ankara Hurdacı Metal, hurda işinde on yıldan fazla deneyime sahiptir ve hem tedarikçiler hem de fabrikalar ile uzun süreli iş ilişkilerine sahiptir. Dalgalanan hurda metal fiyatlarını sürekli izliyoruz ve Hurda metaliniz için size her zaman mümkün olan en iyi fiyatı sunacağız. Basım, Mühendislik ve İmalat gibi sektörlerin tümü, Pirinç, Bakır, Çelik, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum ve Orbee Çelikleri gibi değerli hurda metal atıkları satın alınır. Frimamız tüm bu tür metallerde lider bir Hurda Alıcısı ve Hurda Satıcısıdır.

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm, Başkent Ankara’nın kalbinde her türden hurda metal ticareti yapan köklü bir aile işletmesidir. Ankara’da mümkün olan en iyi fiyatı ödememizi sağlayan güçlü altyapımız var. Bu, zamanın %99’unda rakiplerimizden daha yüksek ödeme yaptığımız anlamına gelir. Alüminyum Hurda, Akü Hurdası, Pirinç Hurdası, Bilgisayar Hurdası, Konveyör Bandı, Bakır Hurdası, Yıkım İşi, DG Seti, Elektrik Hurdası, Eva Kauçuk, Demir ve Demir Dışı, GI Hurdası, Cam Hurdası, Demir Borular dahil olmak üzere tüm metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Hurda, Çelik Boru Hurdası, Demir Hurdası, Kurşun Hurdası, Motor Parçaları Hurdası, Nikel Hurdası, Büro Mobilyaları, Eski Klima, Eski Makinalar, Eski Araçlar, Pet Şişe, Plastik Hurdası, PVB Kauçuk, Solar Hurdası, Paslanmaz Çelik, TMT Çelik Hurdası , Ahşap Hurda ve çok daha fazlası.

Ankara Hurdacı hurdalara yüksek fiyatlar

Çeşitli kaynaklardan her tür hurdayı satın alıyoruz; yerel tesisatçılardan yıkım alanlarına ve diğer metal tüccarlarına kadar. Hurda alım hizmetlerini kendi araçlarımız ile yapıyoruz. Ankarada tüm hurda metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Ayrıca anında ödeme sunabiliriz. Ankara Hurdacı Metal Ankara’da faaliyet gösteren hurda metal alımı yapan iyi bir firmadır. Hurda metalleriniz için en yüksek fiyatları ödemenin yanı sıra, her seferinde en iyi teklifi almanızı sağlamak için size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmak için hazırız.

Ankara Çankaya Hurdacı

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak Ankara’da her türlü hurda alımı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Hurda fiyatları konusunda gösterdiğimiz özen, Ankara hurdacı firmaları arasında öne çıkan hizmet anlayışımızla sektörün önde gelen markalarından biri olarak hurda bakır, hurda bronz, hursa sarı pirinç, hurda çinko, hurda alüminyum, hurda demir gibi metal hurdalarının yanı sıra geri dönüşümü sağlamak amacıyla hurda kurşun, hurda talaş, hurda elmas karbür gibi ürünlerin de alımını yapmaktayız. Hurda akü (paslanmaz akü hurdaları), hurda kablo gibi yeniden değerlendirilebilecek her türlü hurdanın alımını yapmakta ve geri kazanımı için çalışmaktayız. Yıkım hurdası alımı da yapmakta ve Ostim hurdacı firmalarından biri olarak size özel çözümler sunmaktayız. Ankara hurda alanlar denildiğinde güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak size de hizmet vermek istemekteyiz.

Çankaya Hurda Demir Alımı

Demirin geri dönüştürülmesi işlemiyle demir cevherinden demir yapmak için harcanan enerjiden tasarruf edilir. Demirin geri dönüştürülmesi işlemi yeni demir üretimi işlemine göre enerji bakımından %65 daha tasarrufludur. Üstelik hurda demir geri dönüştürme işlemi cevherden demir üretimi işlemine oranla çok daha az karbondioksit emisyonu, hava kirliliğine sebep olacak gaz salınımı ve su kullanımı sağlar. Böylece doğanın korunması söz konusu olduğunda demirin geri dönüştürülmesi işlemi yeni demir üretimine göre çok daha kazançlıdır. Demir günümüzde endüstride en çok kullanılan hammaddelerden biridir. Arabalar, binalar, makinler, teneke kutular vb. tüm ürünler demir ve demir alaşımlarından üretilmektedir. Dünyadaki demir ve demir alaşımı ürünlerinin sadece %30’unun geri dönüştürülmüş hurda demirden üretildiği tahmin edilmektedir. Durum böyleyken kullanılmış demirin atık olarak çevre kirliliğine yol açmaması, büyük miktardaki hurda demirleri depolayacak alan bulma sorununun ortadan kalkması, demir cevherinin işlenmesindeki ekonomik ve çevresel sorunların önüne geçilmesi ve zamandan da tasarruf edilebilmesi için demirin ve demir alaşımlarının mutlaka yeniden işlenmesi gerekmektedir.

Çankaya Hurda Alanlar

Bodrumunuzda, deponuzda, garajınızda, çatınızda ya da bina yıkıntılarınızın arasında… Hurda metal olarak değeri olup olmadığını anlamak istediğiniz malzemeleriniz varsa bu rehber size göre. Günümüzde hurda metal geri dönüştürme işlemi günden güne daha popüler olmakta ve önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Ekonomiye katkı sağlayan hurda metal geri dönüşümü işlemi aynı zamanda üreticilere daha ucuz maliyetle daha kısa sürede daha çevre dostu ürünler üretme fırsatı sunmaktadır. Elinizde geri dönüşüme katılmasını istediğiniz metal hurda ürünleriniz varsa öncelikle demir içerip içermediklerine bakabilirsiniz. Bir mıknatıs yardımıyla yapacağınız bu testle var olan hurdalarınızın demir içerip içermediğini anlayabilirsiniz. Mıknatıs tarafından çekilen metaller demir içeren, çekilmeyen metaller ise demir içermeyen metallerdir. Demir içermeyen hurdalar demir içeren hurdalara oranla daha yüksek fiyatlara sahiptirler. Metal hurda ürünlerinizin rengi bileşimi konusunda az çok fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Metalik gri renk krom, alüminyum, çelik gibi metallere işaret ederken sarı renk pirinç içeren turuncu renk bronz içeren kırmızı renk ise bakır içeren ürünleri gösterebilir. En doğru bileşim iyi bir metal hurda geri dönüşüm firması tasarından tespit edilecektir. Elinizdeki metal hurda ürünlerin ne olduğunu az çok tahmin ettikten sonra arama motorları vasıtasıyla yakınınızdaki hurda geri dönüşümü konusunda uzman firmalara bakabilirsiniz. Örneğin; Ankara Çankaya hurda alanlar, Çankaya hurdacı, hurdacı Ankara, her türlü hurda alımı gibi kelimelerle aramalar yaparak yakınınızdaki iyi bir firmaya ulaşabilirsiniz. Siz de elinizdeki hurda metal ürünlerinizin geri dönüşüme katılmasını istiyor ve tecrübeli bir firma arıyorsanız hurda alüminyum, hurda demir, hurda çelik, hurda bakır, hurda kurşun, hurda bronz gibi hurda metallere ek olarak elektronik hurda ve hurda akü, hurda elmas karbür her türlü hurda alımı yapan, Ankara’da hurda alanlar arasında en büyük Ostim hurdacı firmalarından biri olan Çankaya Metal Geri Dönüşüm ile irtibata geçin hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlayın. Çankaya Metal Geri Dönüşüm olarak Ankara’da yıllardır aynı kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirlikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de size özel çözümler, profesyonel bir yaklaşım ve iyi bir alışveriş için güvenilir bir adres arıyorsanız Çankaya Metal Geri Dönüşüm olarak yanınızdayız.

Çankaya Yakın Hurdacılar

 • Çankaya Hurda demir Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda bakır Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda alüminyum Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda kablo Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda sarı Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda pirinç Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda çinko Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda krom Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda akü Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda beyaz eşya Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda kitap defter Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda çelik Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda pvc Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda kurşun Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda paslanmaz Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda krom Fiyatları ve Alımı
 • Çankaya Hurda elektronik Fiyatları ve Alımı

Çankaya Hangi Semtlerden Hurda Alımı Yapılıyor

Anıttepe Hudacı Hurda Alımı
Ayrancı Hudacı Hurda Alımı
Bahçelievler Hudacı Hurda Alımı
Balgat Hudacı Hurda Alımı
Basınsitesi Hudacı Hurda Alımı
Beşevler/Emek Hudacı Hurda Alımı
Bilkent/Bilkentplaza/Beytepe Hudacı Hurda Alımı
Çayyolu Hudacı Hurda Alımı
Cebeci Hudacı Hurda Alımı
Dikmen/Oran Hudacı Hurda Alımı
Gaziosmanpaşa(Gop) Hudacı Hurda Alımı
Güvenpark Hudacı Hurda Alımı
Hürriyet Hudacı Hurda Alımı
Kavaklıdere Hudacı Hurda Alımı
Kırkkonaklar Hudacı Hurda Alımı
Kızılay Hudacı Hurda Alımı
Çankaya Köyleri Hudacı Hurda Alımı
Küçükesat Hudacı Hurda Alımı
Maltepe Hudacı Hurda Alımı
Öveçler Hudacı Hurda Alımı
Sıhhiye Hudacı Hurda Alımı
Sıhhiye/Zafer Hudacı Hurda Alımı
Söğütözü Hudacı Hurda Alımı
Topraklık/Kurtuluş Hudacı Hurda Alımı
Yenişehir Hudacı Hurda Alımı
Yıldız Hudacı Hurda Alımı
Yüzüncüyıl/Karakusunlar Hudacı Hurda Alımı
Zafertepe Hudacı Hurda Alımı

Çankaya Hangi Mahallelerden Hurda Alımı Yapılıyor

100.Yıl Mahallesinden Hurda Alımı
50.Yıl Mahallesinden Hurda Alımı
Akpınar Mahallesinden Hurda Alımı
Anıttepe Mahallesinden Hurda Alımı
Arkatopraklık Mahallesinden Hurda Alımı
Aşağıdikmen Mahallesinden Hurda Alımı
Aşağıöveçler Mahallesinden Hurda Alımı
Ata Mahallesinden Hurda Alımı
Aydınlar Mahallesinden Hurda Alımı
Ayrancı Mahallesinden Hurda Alımı
Aziziye Mahallesinden Hurda Alımı
Bağcılar Mahallesinden Hurda Alımı
Bahçelievler Mahallesinden Hurda Alımı
Balgat Mahallesinden Hurda Alımı
Barbaros Mahallesinden Hurda Alımı
Bayraktar Mahallesinden Hurda Alımı
Beşevler Mahallesinden Hurda Alımı
Beştepe Mahallesinden Hurda Alımı
Birlik(Çukurca) Mahallesinden Hurda Alımı
Birlik Mahallesinden Hurda Alımı
Boztepe Mahallesinden Hurda Alımı
Büyükesat Mahallesinden Hurda Alımı
Çamlıtepe Mahallesinden Hurda Alımı
Çankaya Mahallesinden Hurda Alımı
Cebeci Mahallesinden Hurda Alımı
Cengiztopel Mahallesinden Hurda Alımı
Cevizlidere Mahallesinden Hurda Alımı
Çiğdem Mahallesinden Hurda Alımı
Cumhuriyet Mahallesinden Hurda Alımı
Devlet Mahallesinden Hurda Alımı
Dilekler Mahallesinden Hurda Alımı
Doğuş Mahallesinden Hurda Alımı
Ehlibeyt Mahallesinden Hurda Alımı
Emek Mahallesinden Hurda Alımı
Ertuğrulgazi Mahallesinden Hurda Alımı
Esat Mahallesinden Hurda Alımı
Esatoğlu Mahallesinden Hurda Alımı
Eti Mahallesinden Hurda Alımı
Fakülteler Mahallesinden Hurda Alımı
Fidanlık Mahallesinden Hurda Alımı
Gaziosmanpaşa Mahallesinden Hurda Alımı
Girne Mahallesinden Hurda Alımı
Gökkuşağı Mahallesinden Hurda Alımı
Göktürk Mahallesinden Hurda Alımı
Güvenevler Mahallesinden Hurda Alımı
Güzeltepe Mahallesinden Hurda Alımı
Harbiye Mahallesinden Hurda Alımı
Huzur Mahallesinden Hurda Alımı
İleri Mahallesinden Hurda Alımı
İlkadım Mahallesinden Hurda Alımı
İlkbahar Mahallesinden Hurda Alımı
İlker Mahallesinden Hurda Alımı
İncesu Mahallesinden Hurda Alımı
İşçiblokları Mahallesinden Hurda Alımı
Karakusunlar Mahallesinden Hurda Alımı
Karapınar Mahallesinden Hurda Alımı
Kazımözalp Mahallesinden Hurda Alımı
Keklikpınarı Mahallesinden Hurda Alımı
Keklikpınarı Mahallesinden Hurda Alımı
Kırkkonaklar Mahallesinden Hurda Alımı
Kızılay Mahallesinden Hurda Alımı
Kızılırmak Mahallesinden Hurda Alımı
Korkutreis Mahallesinden Hurda Alımı
Kültür Mahallesinden Hurda Alımı
Kurtuluş Mahallesinden Hurda Alımı
Lefkoşe Mahallesinden Hurda Alımı
Malazgirt Mahallesinden Hurda Alımı
Maltepe Mahallesinden Hurda Alımı
Mebusevleri Mahallesinden Hurda Alımı
Meşrutiyet Mahallesinden Hurda Alımı
Metinakkuş Mahallesinden Hurda Alımı
Metinoktay Mahallesinden Hurda Alımı
Mimarsinan Mahallesinden Hurda Alımı
Muhsinertuğrul Mahallesinden Hurda Alımı
Murat Mahallesinden Hurda Alımı
Mürseluluç Mahallesinden Hurda Alımı
Mustafakemal Mahallesinden Hurda Alımı
Mutlukent Mahallesinden Hurda Alımı
Naciçakır Mahallesinden Hurda Alımı
Namıkkemal Mahallesinden Hurda Alımı
Nasuhakar Mahallesinden Hurda Alımı
Oğuzlar Mahallesinden Hurda Alımı
Omorfo Mahallesinden Hurda Alımı
Oran Mahallesinden Hurda Alımı
Osmantemiz Mahallesinden Hurda Alımı
Öveçler Mahallesinden Hurda Alımı
Remzioğuzarık Mahallesinden Hurda Alımı
Sağlık Mahallesinden Hurda Alımı
Sancak Mahallesinden Hurda Alımı
Şehitcengizkaraca Mahallesinden Hurda Alımı
Şehitcevdetözdemir Mahallesinden Hurda Alımı
Seyranbağları Mahallesinden Hurda Alımı
Söğütözü Mahallesinden Hurda Alımı
Sokullumehmetpaşa Mahallesinden Hurda Alımı
Tınaztepe Mahallesinden Hurda Alımı
Topraklık Mahallesinden Hurda Alımı
Ümit Mahallesinden Hurda Alımı
Umut Mahallesinden Hurda Alımı
Üniversiteler Mahallesinden Hurda Alımı
Yıldız Mahallesinden Hurda Alımı
Yıldızevler Mahallesinden Hurda Alımı
Yücetepe Mahallesinden Hurda Alımı
Yukarıbahçelievler Mahallesinden Hurda Alımı
Yukarıdikmen Mahallesinden Hurda Alımı
Yukarıöveçler Mahallesinden Hurda Alımı
Yüzüncüyıl işçiblokları Mahallesinden Hurda Alımı
Zafertepe Mahallesinden Hurda Alımı

Lütfen İçeriği Oylayın

0 / 5 Kullanıcı oyu: 7

Sayfa Kalite Puanı:

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı bırakıldı!!