Ankara Hurdacı & Hurda Alanlar
Mamak Hurdacılar – Hurda Alanlar

Mamak Hurdacılar – Hurda Alanlar

Mamak’da Hurdacılar – Hurda Alan Yerler

Mamak ilçesinde birçok hurdacı bulunmaktadır. Mamak’taki hurdacıların bir kısmı çevre ilçelere de hizmet vermektedir. İşte Mamak ilçesinde bulunan bazı hurdacılar:

 • Mamak Hurdacılık: Mamak ilçesi Batıkent Mahallesi’nde bulunmaktadır. Hurda metal, alüminyum, demir, bakır, çelik, kağıt ve plastik gibi malzemeleri satın almaktadır. Ayrıca hurdalarınızı teslim almak üzere evinize kadar gelmektedir.
 • Abidinpaşa Hurdacılık: Mamak ilçesi Atatürk Sanayi Sitesi’nde bulunmaktadır. Hurda metal, bakır, alüminyum, çelik, demir, kağıt ve plastik gibi malzemeleri satın almaktadır. Ayrıca hurdalarınızın teslimatı için kendi araç filosunu kullanmaktadır.
 • Tuzluçayır Hurdacılık: Mamak ilçesi İstasyon Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Hurda metal, demir, bakır, çelik, alüminyum, kağıt ve plastik gibi malzemeleri satın almaktadır. Ayrıca hurdalarınızı teslim almak üzere evinize kadar gelmektedir.
 • Saimekadın Hurdacılık: Mamak ilçesi Ostim Sanayi Sitesi’nde bulunmaktadır. Hurda metal, bakır, alüminyum, demir, çelik, kağıt ve plastik gibi malzemeleri satın almaktadır. Ayrıca hurdalarınızın teslimatı için kendi araç filosunu kullanmaktadır.

Not: Hurdacıların adres ve iletişim bilgileri zaman zaman değişebilir, bu nedenle hurdacılarla iletişim kurmadan önce adres ve telefon numaralarını doğrulamanız önerilir.

Hurda Alan Yerler

Mamak ilçeri ve tüm semtlerinden mahalle ve sokaklarından hurda satın alıyoruz. Güncel hurda fiyatları üzerinden adresinidez hurda satmak için bizi arayınız. Sektörün en tecrübeli firmaları arasında olan şirketimiz müşteri memnuniyeti üst seviyede tutmayı kendine prensip edinmiştir. İhtiyacınız olduğu anda sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız hız konusunda da kendini kanıtlamıştır. İStediğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı yerinde inceleyip fiyat veriyoruz.

Mamak Hurdacı

Ankara Yenimahlle Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak bizi her türlü atık ürünler ve hurda malzemeler ile uğraşan bir hurda alıcısı olarak bilirler. Şirketimiz her türlü hurda malzemeleri satın almaktadır. PBT – PET – PETG – PPO – PC, PVC Esnek ve PVC Sert, SAN – TPO – TPE – TPU ve her türlü atık plastik, Demir, Çelik, Bakır, Pirinç, Alüminyum, Kalaai Ga, Ms Sac, Ga Sac Ms Bharal, Çelik Bharal, Plastik Bharal, Elektrik ve Eletranik Tel, Ahşap, Beyaz Kağıt, Ambalaj Atta Kutusu ve Her Türlü Atık : Demir Çelik Bakır Aluminiyam Pirinç Plastik Naylon Teller Scarp’tan Çok Daha Fazlası PCB panoları her türlü elektronik eşya, modem satın alınan mallar için nakliyeyi kendi başımıza ayarlamaktayız.

Şahıslardan, Firmalardan, Küçük yada büyük işletmelerden ve diğer hurda satıcılarından elde edilen hurda metalleri satın alıyor ve işliyoruz. Hurda alımını genlde İhaleler, açık artırmalar ve doğrudan satışlar yoluyla yapıyoruz. Yönetebileceğimiz minimum veya maksimum atık malzeme miktarına sahip değiliz, bu nedenle atık hurda malzeme satmak için satacağınız tür ne olursa olsun, Ankara Hurdacı Hurda Alanlar Olarak size hurdalarınızı satmak istediğinizde çözüm sağlayabilir. Ankara Hurdacı Metal, hurda işinde on yıldan fazla deneyime sahiptir ve hem tedarikçiler hem de fabrikalar ile uzun süreli iş ilişkilerine sahiptir. Dalgalanan hurda metal fiyatlarını sürekli izliyoruz ve Hurda metaliniz için size her zaman mümkün olan en iyi fiyatı sunacağız. Basım, Mühendislik ve İmalat gibi sektörlerin tümü, Pirinç, Bakır, Çelik, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum ve Orbee Çelikleri gibi değerli hurda metal atıkları satın alınır. Frimamız tüm bu tür metallerde lider bir Hurda Alıcısı ve Hurda Satıcısıdır.

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm, Başkent Ankara’nın kalbinde her türden hurda metal ticareti yapan köklü bir aile işletmesidir. Ankara’da mümkün olan en iyi fiyatı ödememizi sağlayan güçlü altyapımız var. Bu, zamanın %99’unda rakiplerimizden daha yüksek ödeme yaptığımız anlamına gelir. Alüminyum Hurda, Akü Hurdası, Pirinç Hurdası, Bilgisayar Hurdası, Konveyör Bandı, Bakır Hurdası, Yıkım İşi, DG Seti, Elektrik Hurdası, Eva Kauçuk, Demir ve Demir Dışı, GI Hurdası, Cam Hurdası, Demir Borular dahil olmak üzere tüm metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Hurda, Çelik Boru Hurdası, Demir Hurdası, Kurşun Hurdası, Motor Parçaları Hurdası, Nikel Hurdası, Büro Mobilyaları, Eski Klima, Eski Makinalar, Eski Araçlar, Pet Şişe, Plastik Hurdası, PVB Kauçuk, Solar Hurdası, Paslanmaz Çelik, TMT Çelik Hurdası , Ahşap Hurda ve çok daha fazlası.

Ankara Hurdacı hurdalara yüksek fiyatlar

Çeşitli kaynaklardan her tür hurdayı satın alıyoruz; yerel tesisatçılardan yıkım alanlarına ve diğer metal tüccarlarına kadar. Hurda alım hizmetlerini kendi araçlarımız ile yapıyoruz. Ankarada tüm hurda metaller için en yüksek fiyatları ödüyoruz. Ayrıca anında ödeme sunabiliriz. Ankara Hurdacı Metal Ankara’da faaliyet gösteren hurda metal alımı yapan iyi bir firmadır. Hurda metalleriniz için en yüksek fiyatları ödemenin yanı sıra, her seferinde en iyi teklifi almanızı sağlamak için size güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmak için hazırız.

Ankara Mamak Hurdacı

Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak Ankara’da her türlü hurda alımı konusunda faaliyet göstermekteyiz. Hurda fiyatları konusunda gösterdiğimiz özen, Ankara hurdacı firmaları arasında öne çıkan hizmet anlayışımızla sektörün önde gelen markalarından biri olarak hurda bakır, hurda bronz, hursa sarı pirinç, hurda çinko, hurda alüminyum, hurda demir gibi metal hurdalarının yanı sıra geri dönüşümü sağlamak amacıyla hurda kurşun, hurda talaş, hurda elmas karbür gibi ürünlerin de alımını yapmaktayız. Hurda akü (paslanmaz akü hurdaları), hurda kablo gibi yeniden değerlendirilebilecek her türlü hurdanın alımını yapmakta ve geri kazanımı için çalışmaktayız. Yıkım hurdası alımı da yapmakta ve Ostim hurdacı firmalarından biri olarak size özel çözümler sunmaktayız. Ankara hurda alanlar denildiğinde güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız Ankara Hurdacı Metal Geri Dönüşüm olarak size de hizmet vermek istemekteyiz.

Mamak Hurda Demir Alımı

Demirin geri dönüştürülmesi işlemiyle demir cevherinden demir yapmak için harcanan enerjiden tasarruf edilir. Demirin geri dönüştürülmesi işlemi yeni demir üretimi işlemine göre enerji bakımından %65 daha tasarrufludur. Üstelik hurda demir geri dönüştürme işlemi cevherden demir üretimi işlemine oranla çok daha az karbondioksit emisyonu, hava kirliliğine sebep olacak gaz salınımı ve su kullanımı sağlar. Böylece doğanın korunması söz konusu olduğunda demirin geri dönüştürülmesi işlemi yeni demir üretimine göre çok daha kazançlıdır. Demir günümüzde endüstride en çok kullanılan hammaddelerden biridir. Arabalar, binalar, makinler, teneke kutular vb. tüm ürünler demir ve demir alaşımlarından üretilmektedir. Dünyadaki demir ve demir alaşımı ürünlerinin sadece %30’unun geri dönüştürülmüş hurda demirden üretildiği tahmin edilmektedir. Durum böyleyken kullanılmış demirin atık olarak çevre kirliliğine yol açmaması, büyük miktardaki hurda demirleri depolayacak alan bulma sorununun ortadan kalkması, demir cevherinin işlenmesindeki ekonomik ve çevresel sorunların önüne geçilmesi ve zamandan da tasarruf edilebilmesi için demirin ve demir alaşımlarının mutlaka yeniden işlenmesi gerekmektedir.

Mamak Hurda Alanlar

Bodrumunuzda, deponuzda, garajınızda, çatınızda ya da bina yıkıntılarınızın arasında… Hurda metal olarak değeri olup olmadığını anlamak istediğiniz malzemeleriniz varsa bu rehber size göre. Günümüzde hurda metal geri dönüştürme işlemi günden güne daha popüler olmakta ve önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Ekonomiye katkı sağlayan hurda metal geri dönüşümü işlemi aynı zamanda üreticilere daha ucuz maliyetle daha kısa sürede daha çevre dostu ürünler üretme fırsatı sunmaktadır. Elinizde geri dönüşüme katılmasını istediğiniz metal hurda ürünleriniz varsa öncelikle demir içerip içermediklerine bakabilirsiniz. Bir mıknatıs yardımıyla yapacağınız bu testle var olan hurdalarınızın demir içerip içermediğini anlayabilirsiniz. Mıknatıs tarafından çekilen metaller demir içeren, çekilmeyen metaller ise demir içermeyen metallerdir. Demir içermeyen hurdalar demir içeren hurdalara oranla daha yüksek fiyatlara sahiptirler. Metal hurda ürünlerinizin rengi bileşimi konusunda az çok fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Metalik gri renk krom, alüminyum, çelik gibi metallere işaret ederken sarı renk pirinç içeren turuncu renk bronz içeren kırmızı renk ise bakır içeren ürünleri gösterebilir. En doğru bileşim iyi bir metal hurda geri dönüşüm firması tasarından tespit edilecektir. Elinizdeki metal hurda ürünlerin ne olduğunu az çok tahmin ettikten sonra arama motorları vasıtasıyla yakınınızdaki hurda geri dönüşümü konusunda uzman firmalara bakabilirsiniz. Örneğin; Ankara Mamak hurda alanlar, Mamak hurdacı, hurdacı Ankara, her türlü hurda alımı gibi kelimelerle aramalar yaparak yakınınızdaki iyi bir firmaya ulaşabilirsiniz. Siz de elinizdeki hurda metal ürünlerinizin geri dönüşüme katılmasını istiyor ve tecrübeli bir firma arıyorsanız hurda alüminyum, hurda demir, hurda çelik, hurda bakır, hurda kurşun, hurda bronz gibi hurda metallere ek olarak elektronik hurda ve hurda akü, hurda elmas karbür her türlü hurda alımı yapan, Ankara’da hurda alanlar arasında en büyük Ostim hurdacı firmalarından biri olan Mamak Metal Geri Dönüşüm ile irtibata geçin hem çevreye hem de ekonomiye katkı sağlayın. Mamak Metal Geri Dönüşüm olarak Ankara’da yıllardır aynı kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirlikle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz de size özel çözümler, profesyonel bir yaklaşım ve iyi bir alışveriş için güvenilir bir adres arıyorsanız Mamak Metal Geri Dönüşüm olarak yanınızdayız.

Mamak Yakın Hurdacılar

 • Mamak Hurda demir Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda bakır Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda alüminyum Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda kablo Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda sarı Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda pirinç Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda çinko Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda krom Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda akü Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda beyaz eşya Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda kitap defter Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda çelik Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda pvc Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda kurşun Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda paslanmaz Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda krom Fiyatları ve Alımı
 • Mamak Hurda elektronik Fiyatları ve Alımı

Mamak Hangi Mahallelerden Hurda Alımı Yapılıyor

ABİDİNPAŞA MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
AKDERE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
AKŞEMSETTİN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ALTIAĞAÇ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ALTINEVLER MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ARAPLAR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
AŞIK VEYSEL MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BAHÇELERİÇİ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BAHÇELERÜSTÜ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BALKİRAZ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BAŞAK MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BAYINDIR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BOĞAZİÇİ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
BOSTANCIK MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
CENGİZHAN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ÇAĞLAYAN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ÇİĞİLTEPE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
DEMİRLİBAHÇE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
DERBENT MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
DİRİLİŞ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
DOSTLAR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
DURALİ ALIÇ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
DUTLUK MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
EGE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
EKİN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
FAHRİ KORUTÜRK MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
GENERAL ZEKİ DOĞAN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
GÖKÇEYURT MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
GÜLVEREN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
HARMAN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
HÜREL MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
HÜSEYİNGAZİ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KARAAĞAÇ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KARŞIYAKA MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KARTALTEPE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KAYAŞ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KAZIM ORBAY MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KIBRISKÖY MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KIZILCA MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KÖSTENCE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KUSUNLAR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KUTLU MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KUTLUDÜĞÜN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
KÜÇÜK KAYAŞ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
LALAHAN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
MEHTAP MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
MİSKET MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
MUTLU MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ORTAKÖY MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
PEYAMİ SAFA MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
SAİMEKADIN MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ŞAFAKTEPE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ŞAHAP GÜRLER MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ŞAHİNTEPE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ŞEHİT CENGİZ TOPEL MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ŞİRİNTEPE MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
TEPECİK MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
TUZLUÇAYIR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
TÜRKÖZÜ MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ÜREĞİL MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
YENİ BAYINDIR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
YEŞİLBAYIR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
YUKARI İMROHOR MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI
ZİRVEKENT MAHALLESİNDEN HURDA ALIMI

Lütfen İçeriği Oylayın

0 / 5 Kullanıcı oyu: 0

Sayfa Kalite Puanı:

error: Uyarı: İçerik seçimi devre dışı bırakıldı!!